Rafał Socha

Rafał SochaProzaik, tekściarz, okazjonalnie muzyk. Autor czterotomowego cyklu powieściowego Szkoła Podchorążych Rezerwy, thrillera metafizycznego Abubaka oraz kilkudziesięciu opowiadań. Ma w dorobku autorski album muzyczny Zbieram na piwo.

Strona autora: www.rafalsocha.com

* * *

SPR, Wydawnictwo Memuar, 2018Popeerelowska fabryka rezerw oficerskich. Peerelowski wzorzec miażdżenia indywidualizmu.

Absurd. Ogłupianie. Wrzask. Śmiech przez łzy. Dryl. Ostre mielenie rekrutów ponabieranych na bajki fantastów z WKU. Ochotnicy i siłą porwani rodzinom. Konfrontacja wyobrażeń z rzeczywistością.

Szeregowy podchorąży Konrad Wysocki i drugi pluton dziewięćdziesiątej dziewiątej kompanii SPR w kultowej opowieści o przeszkoleniu wojskowym inżynierów i magistrów!

 

* * *

Rafał Socha - AbubakaZakopane, Krupówki. W biały dzień dochodzi do rabunkowego ataku na mima. Napadniętemu artyście z pomocą spieszy przypadkowy turysta, lecz ciężko poturbowany prędko traci przytomność. Po przebudzeniu ze zgrozą odkrywa coraz większe nieścisłości w swoim życiu. Powracają demony przeszłości, a wiele pozornie zakończonych spraw zdaje się odżywać i gmatwać na nowo. Usiłując odnaleźć najbliższych oraz odzyskać utracone w niejasnych okolicznościach mieszkanie, zgnębiony desperat decyduje się na ryzykowną grę o powrót do właściwej rzeczywistości, której trop wiedzie poprzez jurajską pustelnię, tajemniczego mnicha oraz podziemną organizację paramilitarną.

* * *

Rafał Socha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *